Microblading

Microblading

Cildiniz, kaşınız ve saçınıza göre en uygun rengin kullanılması, işlem sonrası mutluluğun anahtarı. Ayrıca ne istediğinizi anlayan ve sizin beklentilerinize uygun ama sizi doğru bir şekilde yönlendirecek emin ellere teslim olmanız oldukça önemli. Mutlu olmak ve daha iyi görünmek için kendinizi her zaman usta ellere teslim etmelisiniz.

Microblading 3D Kıl Tekniği ile yapılan kaşlarınızı dövme ile bir tutmayın. Dövme çok daha kalıcı bir işlemken Microblading yönteminde kullanılan boyalar organiktir ve yarı kalıcıdır. Bu sebeple işlem sonrasında karşılaşacağınız görüntü doğallık ve mükemmelliğin bir yansıması.

Dünya kadınlarının tercih sırasında ilk sırada gelen Microblading 3D Kıl Tekniği ile 2-3 sene boyunca kaşlarınızla ilgili tek bir sıkıntı yaşamazsınız. İşlemin kalıcılığını belirleyen ana unsur cilt tipinizdir. Ömürlük değil ama uzun süre kalıcıdır. Mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenerek yapılır.

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudaklar yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından biridir. Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak kişinin kendine güvenini sağlar, yüz güzelliğini tamamlar ve kişiye ayrı bir güzellik verir. Alımlı, çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, Dudak Renklendirme uygulaması ile ince dudaklar dolgunlaştırılabilir veya dudağın kendisi doldurularak renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterilebilir.

Dudaklarınızın daha canlı ve daha dolgun görünmesi için yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Dudak Kontürü ile Dudak İçi Renklendirme arasındaki fark dudak kontüründe dudak çevresinde bulunan çerçevenin daha belirgin hale getirilmesidir Dudak içi renklendirmede adı üstünden anlaşılacağı gibi dudak kenarında bulunan çerçevenin iç kısmının renkli pigment boyalar ile doldurulmasıdır.

Eyeliner & Dipliner

İstediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal görünümlü bir göz çizgisine sahip olabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır. Kalıcı göz makyajında adeta devrim niteliğinde bir ürün olan eyeliner – dipliner bir kadının makyaj rutinindeki kurtarıcı bir rol oynar. Her daim bakımlı, şık ve güzel görünmek isteyen kadınların birinci tercihi kalıcı eyeliner – dipliner uygulamalarıdır.

Dilediğiniz formda, kalınlıkta ve uzunlukta bir eyeliner çizgisine sahip olmak tamamen sizin elinizdedir. Sizin de içinize sinen bir örnek dipliner çizgisi çekildikten sonra kalıcı makyaj uzmanı, uygulama esnasında kullanılacak olan dipliner boya pigmentlerini hazırlamaya başlar. Enjeksiyon işlemine başlanmadan önce göz kapağına özel bir anestezik krem sürülür. Bu sayede kişi, işlem esnasında herhangi bir acı hissetmez. Özel bir kalıcı dipliner kalemi kullanılarak başlanır ve boya pigmentleri, tek tek kalıcı dipliner hattının üzerine enjekte edilir. Yaklaşık yarım saat ile 1 saat arasında süren bir işlemin sonunda kalıcı dipliner uygulamanız tamamlanmış olur.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan ipek kirpik, gür ve güçlü kirpik görüntüsü sağlar. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek yapıştırılır. Kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırlanan kirpikler, kısa veya seyrek görünümü engeller. Ortaya çıkan sonuç, kişinin mevcut kirpik yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte istenilen hacme ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpikler kullanılabilir.

Bu anlamda öncelikle yüz şeklinize en uygun kirpik boyutu ve şekli belirlenir. Yani göz kapaklarınız, gözlerinizin formu ve uygulama sonucunda karşılaşmayı beklediğiniz görünüme dair istekleriniz göz önünde bulundurularak ipek kirpiklere karar verilir. Ardından alt kirpikleri korumak adına göz altına petler konulur. Daha sonra üst kirpiklerinizin tellerini tek tek ayırmak amacıyla kirpikler taranıp ipek kirpiklerin yerleştirilmesi işlemine geçilir.

İpek kirpik uygulamasında genel olarak boyutlarına göre farklı kirpik türlerinin kullanıldığını söyleyebiliriz. Kısa kirpik telleri göz kapağının iç kısmına yerleştirilirken daha uzun olan kirpik telleri ise göz kapağının orta kısmına ve göz kapağının dış kısmına da orta boy kirpik telleri uygulanır. Tüm bu işlemler ortalama 1,5 – 2 saat sürer. Uygulama bittiğinde arzuladığınız doğal ve hacimli kirpiklere kavuşabilir ve artık daha çarpıcı bakışların keyfini çıkarabilirsiniz.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting kök hücrelerini besler keratin ve multivitamin içeriği barındırır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür. Bu işlemin kalıcılığı kişinin kendi kirpik yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak ortalama olarak 4 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.

İçeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirir doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

İlk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır, İkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır. Üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir. Dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir. Beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

G5 Masajı

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.

G5 Masajı Uygulamasının Avantajları

• Bölgesel Dolaşım
• Ağrı giderme
• Rahatlama
• Fazla yağların yakılması
• Cilt sıkılaştırma
• Bölgesel zayıflama
• Cildin esnekliğini sağlama
• Selülitlerden kurtulma
• Metabolizma hızlanması

Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi sayesinde fazla yağların ve selülitli bölgelerin (kalça, üst bacak, kollar, popo) yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile ciddi anlamda gözle görülür bir etki meydana gelmektedir. Özel krem ile uyguladığımız G5 masajı, aynı zamanda gerginleşmiş bölgeleri ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asidin atılmasına da yardımcı olmaktadır. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, damarlar açılır ve ciltte zamanla meydana gelen yaşlanma çizgilerinin azalmasını sağlayarak cildin toparlanmasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Kadın ve Erkek Epilasyon

Epilasyon, istenmeyen tüylerin tam da köklerine belli dalga boylarında ışın verilmesiyle kılların köklerinin deforme edilmesi, köklerin kurutulması işlemidir. Kıllar, köklerinden besin alıp çıktıklarına, uzadıklarına göre kılların kökleri tahrip edilince otomatikman kıllardan da kurtulmuş olunuyor.

Epilasyon ağrısız ve acısız bir yöntem olup en hızlı işlem yapabilen bir tekniktir. Hemen hemen her yerde yaygın olarak kullanılan gelişmiş yüksek teknolojili epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulun. Her mevsimde uygulanabilen, bütün kıl tiplerine uygun olan, seans süresini neredeyse yarıya indiren bir tekniktir.

Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. Uygulama dört mevsim yapılabilir.

Epilasyon yöntemiyle tüm vücut seans süresi ortalama 45 dakikadır. İnce tüyler dahil sonuç alınır. Tekrarlama olasılığı bünyeye göre değişir. Asla eskisi gibi çıkmaz ancak yılda bir koruma seansı önerilir.

Ayşegül Mut Mix Bakım

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan HydraFacial, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık birçok elit merkez tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor.

Bu mükemmel cihazla birlikte Ayşegül Mut cilt bakım ürünlerini birleştirerek cildiniz için mükemmel sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları

• Cilt lekelerini giderir.
• Akneleri ve izlerini giderir.
• Cildin yağ salgısını dengeler.
• Cildin gözeneklerini sıkılaştırır.
• Siyah noktaları elle sıkmadan vakum ile ciltten arındırır.
• Bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır. Serum uygulanması; sivilce, leke ya da kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

×