Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon

Epilasyon yöntemiyle tüm vücut seans süresi ortalama 45 dakikadır. İnce tüyler dahil sonuç alınır. Tekrarlama olasılığı bünyeye göre değişir. Asla eskisi gibi çıkmaz ancak yılda bir koruma seansı önerilir.

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.
İpek Kirpik_Ayşegül Mut

İpek Kirpik

Gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan ipek kirpik, gür ve güçlü kirpik görüntüsü sağlar. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek yapıştırılır.
Eyeliner Dipliner Ayşegül Mut

Eyeliner & Dipliner

İstediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal bir göz çizgisine sahip olma imkanınız vardır. Bu sayede kirpikleriniz daha gür görünecek ve gözleriniz daha belirgin hale gelecektir. Kalıcı göz makyajında devrim niteliğinde bir ürün olan eyeliner veya dipliner, kadınların makyaj rutininde önemli bir rol oynar
microblading Ayşegül Mut

Microblading

Dünya kadınlarının tercih sırasında ilk sırada gelen Microblading 3D Kıl Tekniği ile 2-3 sene boyunca kaşlarınızla ilgili tek bir sıkıntı yaşamazsınız. İşlemin kalıcılığını belirleyen ana unsur cilt tipinizdir.

Dudak Renklendirme

Dudaklarınızın daha canlı ve daha dolgun görünmesi için yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Dudak Kontürü ile Dudak İçi Renklendirme arasındaki fark dudak kontüründe dudak çevresinde bulunan çerçevenin daha belirgin hale getirilmesidir

Kirpik Lifting

Kirpikler bu işlem sayesinde daha uzun, bakımlı ve kıvrık görünür. Bu işlemin kalıcılığı kişinin kendi kirpik yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak ortalama olarak 4 ay kadar rahatlıkla kullanılabilir.
Ayşegül Mut_Mix_Bakım

Ayşegül Mut Mix Bakım

HydraFacial, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafından geliştirilen ve cilt yenileme, leke tedavisi ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar elde eden yeni bir teknolojidir.