Microblading

Cilt tipinize, kaş şeklinize ve saç renginize en uygun tonu seçmek, microblading işleminin sonucundan mutluluk duymanın anahtarıdır. Aynı zamanda, isteklerinizi anlayan ve beklentilerinize uygun ancak sizi doğru yönlendiren deneyimli ellerle çalışmak oldukça kritiktir. Kendinizi mutlu ve daha çekici hissetmek için her zaman uzman ellere teslim etmelisiniz.
Unutmayın ki, microblading ile yapılan kaşlarınızı dövme ile karıştırmayın. Dövme işlemi daha kalıcıdır; ancak microblading yöntemi organik pigmentler kullanır ve sonuçları yarı kalıcıdır. Bu sayede işlem sonrası elde edeceğiniz görünüm, doğallığı ve mükemmelliği bir araya getirir.

Microblading 3D Kıl Tekniği, dünya genelinde kadınların tercih ettiği bir yöntemdir ve 2-3 yıl boyunca kaşlarınızla ilgili herhangi bir endişe yaşamanızı gerektirmez. Bu süre, cilt tipinize bağlı olarak değişebilir. İşlemin kalıcılığını belirleyen temel faktör, cilt tipinizdir. Microblading işlemi, steril ve tek kullanımlık iğneler kullanılarak gerçekleştirilir ve doğal mineral renkler derinizin hemen altına enjekte edilir. Bu yöntemle elde edilen sonuçlar, uzun süreli ve doğal bir görünüm sunar.